Müşteri memnuniyetini esas alarak işlem yapan firmamız sizlerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana iş disiplinli ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak işlem yapıyoruz. İşlemlerimizde titiz çalışmayı ilke edinmiş teknik servisimizle hizmet vermekteyiz. Deneyimli plotter servisi ekiplerimizle ile hızlı ve güvenilir şeklide gerçekleştirdiğimiz başlıca hizmetlerimiz; plotter teknik servis, yedek parça , plotter tamir ve bakımdır.

 

 

 

Bölgemizdeki en köklü firma olma özelliğimiz ve uygun fiyatlı işlemlerimizi profesyonel yöntemlerle sizlere sunuyoruz. Farkımız kaliteli hizmet ortaya koymaktayız. Alanında uzmanlaşmış teknik servisimiz talep ettiğiniz tüm işlemlerde sizlere hızlı ve ekonomik şekilde destek vermektedir. Plotter servisi olarak teknik destek ve karşılaştığınız arızalarda etkili desteği sunmaktadır. Hizmet verecek teknik servis ustalarımız her zaman hazır bulunmaktadır.

İş yerlerinde kullanılan plotter cihazlar makine ömrüne ve sık kullanıma bağlı olarak performans düşüklüğü göstermektedir. Ayrıca periyodik yapılmayan bakım nedeniyle bu performans düşüşü de gözlemlenmektedir. Bakım ve onarım konusunda yıllarca deneyim kazanmış plotter servisimiz doğru bakım, onarım hizmetini sizlere sunmaktadır. Hizmetlerimiz esnasında gerekli olursa her türlü yedek parça desteğimiz de mevcuttur.

Plotter servisimizin uygulayacağı bakım ve onarım hizmetlerimiz sonrasında cihazlarınızın performansında ve ömründeki iyileşmeyi sizlerde gözlemleyeceksiniz.

Plotter Servisi

Telefonda veya yerinde gerçekleştireceğimiz teknik desteğimiz ile plotter cihazlarınızda aklınıza takılan her soruya cevap vermekteyiz. Plotter servis hizmetini her biri alanında uzmanlaşmıştır. Sürekli kendini geliştiren eğitimli teknik servis ekiplerimizle sizlere sunuyoruz. Kaliteli standartlaştıran çalışma şeklimiz ve profesyonel yöntemlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz hızlı, uygun fiyatlı ve etkilidir. Plotter makineleriniz için gerekli olan tüm malzemeleri de firmamızda temin edebilirsiniz. Doğru ücretlendirmeyle gerçekleştirdiğimiz plotter servis fiyatları ile bütçenize yormayacak şekilde işlem yapmaktayız.

Plotter cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızalarda bizlere web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Destek hatlarımızdaki temsilcimiz gerek hizmet ve ücret bilgisi vermek gerekse servis randevusu oluşturmak için her zaman aktif bulunmaktadır. Ayrıca yine iletişim sayfamızda bulunan hizmet talep formunu doldurarak sizlere en yakın plotter servisi ekiplerimiz ile yerinde hizmet alabilirsiniz. Yetkili servisimiz ihtiyaç duyduğunuz hizmeti vermek için en kısa zamanda bulunduğunuz bölgeye yönlendirilerek sizlere etkili desteği sunacaktır.

Plotter servisi olarak bakım ve onarım hizmeti dışında teknik destek ve kurulum hizmeti de vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini her zaman tam ve eksiksiz gerçekleştirmeyi amaçlayan plotter servisi olarak 7 gün 24 saat kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Yaptığı işin arkasında duran, etkili ve hızlı çalışmayı önemseyen plotter teknik servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet verecektir. Firmamız ve işlemlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve tüm plotter malzemelerimizin fiyatlarını görmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Plotter Servisi Uzmanlığımız

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçelerinde deneyimli ekibimiz ile Plotter servisi ve Plotter tamiri yapmaktadır.HP , CANON , EPSON markalarında plotter tamir ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Geniş servis ağımız sayesinde gün içerisinde yerinde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Markalarla geliştirdiğimiz kurumsal işbirlikleri ile hem garantili, hem profesyonel teknik servis çözümleri sağlamaktayız. Destek verdiğimiz marka ve modeller için bizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Soru ve görüşleriniz için servis talep formu , iletişim formu sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

plotter-servisi

Hangi Plotter Markalarını Tamir Ediyoruz?

Fotokopiyaziviservis.com olarak İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakasında profesyonel plotter servisi ve plotter tamiri hizmeti vermekteyiz.

Epson Plotter, Hp Plotter,Canon Plotter cihazlarını itina ile tamir ediyoruz.Tamir etmiş olduğumuz tüm plotterlar şirket garantimiz altındadır.

Teknik servis bölümümüzü oluşturan arkadaşlarımızın her biri birçok marka ve model hakkında eğitimler almaktadır. Plotter cihazları değerli cihazlar olmaları sebebiyle eğitim almamış tecrübesiz kişiler tarafından müdahale edilmemesi gereken cihazlardır. Alanında uzman profesyonel teknik servis personellerimiz tarafından cihazlarınıza konulacak teşhis noktasında içiniz rahat olabilir.

Tecco Servis hizmeti, işyerinizde ve belirlenen randevu saatinde yapılır. Arızanın nereden kaynaklandığı ve onarılması için neler yapılması gerektiği sizlere detaylıca aktarılır. Tamirin ne kadar süreceği ve fiyatlandırma hakkında bilgi verildikten sonra onayınız doğrultusunda cihazın onarımına başlanır. Servis elemanlarımız işlerinizin aksamaması adına teknik servis hizmeti vererek sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuştururlar.

Plotter Cihazı Arızaları

Anadolu ve Avrupa yakasında teknik servis işlemleri sırasında en sık karşılaştığımız problemlerin başında plotter cihazının çalışmaması, plotter cihazının ağır çalışması, plotter cihazının baskı sırasında hata kodu vermesi, plotter cihazı baskı kafasının arızalanması gibi arızalar gelmektedir. Bu şekilde arızalar yaşamanz durumunda firmamızı arayabilirsiniz. İletişime geçerek yerinde onarım talep edebilir ve problemleriniz hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Plotter cihazlarınıza eğitimsiz ve tecrübesiz kişilerin müdahale etmesi cihazlarınızın ömrünü kısaltarak bakım masraflarınızı artırmaktadır. Firmamız eğitimli ve profesyonel teknik servis çalışanlarımız sayesinde güvenilir printer servis hizmeti vermektedir.

Geniş Servis Ağı

Alanında uzman servis elemanlarımız ile oluşturduğumuz geniş servis ağı ile işlem yapmaktayız. Tecco Servis olarak İstanbul’ un neresinde olursanız olun ayağınıza geliyoruz. Bu şekilde Profesyonel mobil ekiplerimiz ile yerinde onarım hizmetimiz sayesinde zamanınız size kalıyor.

Garantili Plotter Tamir 

Fotokopiyaziciservis.com olarak amacımız uzun süreli ilişkiler kurabileceğimiz müşterileri kazanmaktır. Böylece plotter servis alanında çalıştığımız firmaların kalitemizi yeniden tecrübe etmeleri için garantili İstanbul plotter servisi sağlamaktayız.

Uzun yıllardır sektörde kazandığımız tecrübeyle, kurumsal firmalarla çalışarak  garantili onarım hizmetini sizlere sunmaktayız. Dolayısıyla Kullandığımız orijinal yedek parça ayrıcalığı ile garantili onarım hizmeti verebilmekteyiz.

Firmamızdan garantili hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca servis talep formu doldurarak da  arızalarınıza anında çözümler bulabilirsiniz.